III.LIGA - MUŽI "A"

 

Zpět na stránku házené          Soutěžní ročník 1999 / 2000
Výsledky zápasů
Průběžná tabulka
Soupiska družstva

Český svaz házené

Trenér: Karel Schoř ml.

Technický vedoucí: Karel Káčerek

 

 

Výsledky zápasů

Datum

Čas

Domácí Hosté Výsledek Poločas Rozhodčí
27.8. 10.30 Muži A Fa Sl.. Napajedla 22 : 16 8 : 6 Mrkos, Grimm
Branky: Hedbávný 8, Oulehla 4, Malý 3, Inochovský 3, Rýdlo 2, Kališ Martin 1, Šimbera Marek 1
3.9. 10.30 S. Nové Veselí Muži A 18 : 13 7 : 6 Nehyba,   Úradníček
Branky: Inochovský 6, Malý 2, Šimbera Broněk 2, Rýdlo 2, Kališ Zdeněk 1
Tresty: trestné minuty 14, žluté karty 1, červené karty 2
10.9. 16.00 Sokol Telnice Muži A 34 : 21 16 : 10 Pánek, Stoklasa
Branky: Oulehla 8, Malý 5, Kališ Zdeněk 3, Šimbera Marek 2, Světlík 2, Kališ Martin 1
Tresty: trestné minuty 6, žluté karty 2
17.9. 11.00 Hostěrádky A Muži A 22 : 15 13 : 9 Bednář, Divácký
Branky: Oulehla 4, Malý 3, Šimbera Marek 3, Inochovský 2,  Kališ Martin 2, Hedbávný 1
Tresty: trestné minuty 14, žluté karty 2, červené karty 1
24.9. 10.30 Muži A Újezd u Brna 23 : 21 13 : 13 Mrkos, Grimm
Branky: Malý 9, Inochovský 6, Oulehla 4, Šimbera Broněk 2, Šimbera Marek 2
Tresty: trestné minuty 6, žluté karty 1
30.9. 16.00 Prostějov Muži A 23 : 22 11 : 10 Štefek, Martiník
Branky: Malý 7, Oulehla 4, Světlík 4, Inochovský 2,   Hedbávný 2, Šimbera Marek 2, Nešpůrek 1
Tresty: trestné minuty 8, žluté karty 1
8.10. 10.30 Muži A SHC Maloměřice 26 : 16 14 : 8 Bednář, Divácký
Branky: Oulehla 8, Malý 6, Hedbávný 4, Inochovský 2, Šimbera Marek 2, Kališ Martin 2, Rýdlo 1, Šimbera Br. 1
Tresty: trestné minuty 8, žluté karty 2
15.10. 10.00 HC Tišnov Muži A 20 : 24 10 : 13 Bednář, Divácký
Branky: Malý 9, Oulehla 6, Inochovský 3,  Šimbera Marek 3, Hedbávný 2, Rýdlo 1
Tresty: trestné minuty 10, žluté karty 2
22.10. 10.30 Muži A Juliánov 25 : 26 12 : 14 Bauer, Tvrdoň
Branky: Inochovský 10, Oulehla 4, Malý 3, Hedbávný 3, Světlík 3, Šimbera Marek 1, Rýdlo 1
Tresty: trestné minuty 2, žluté karty 3
28.10. 11.00 Házená Brno Muži A 29 : 20 13 : 10 Bubeníček, Prudký
Branky: Hedbávný 7, Šimbera Marek 5, Malý 5, Oulehla 1, Kališ Zdenek 1, Rýdlo 1
Tresty: trestné minuty 6, žluté karty 3
5.11. 10.30 Muži A Vel. Meziříčí 24 : 27 11 : 14 Směja,   Úradníček
Branky: Inochovský 7/5, Hedbávný 6, Oulehla 5, Malý 3/2, Šimbera Marek 2, Rýdlo 1
Tresty: trestné minuty 20, žluté karty 2, červené karty 2
1.4.   Muži A Hostěrádky Rešov 16 : 21 9 : 10 Bednář, Divácký
Branky: Holý 7, Oulehla 3, Malý 3/2, Hedbávný 2, Inochovský 1
8.4.   Újezd u Brna Muži A 21 : 19 10 : 9 Soukup, Šrotíř
Branky: Malý 11/3, Světlík 4, Holý 2, Šimbera Br. 2
15.4.   Muži A Telnice 22 : 26 9 : 12 Horák, Bečička
Branky: Inochovský 7/2, Malý 4, Kališ Zd. 3, Šimbera Marek 3, Hedbávný 2, Holý 2, Šimbera Br. 1
22.4.   Muži A Sokol II Prostějov 29 : 21 15 : 9 Nehyba, Úradníček
Branky: Holý 11/4, Malý 5, Hedbávný 4, Inochovský 3, Kališ Zd. 2, Oulehla Lub. 2, Světlík 1, Šimbera M. 1
29.4.   SHC Maloměřice Muži A 24 : 20 16 : 9 Jakub, Nesvadba
Branky: Malý 10/3, Oulehla 3, Holý 3, Inochovský 2, Šimbera Br. 1, Světlík 1
13.5. 17.00 Juliánov Muži A 29 : 15 14 : 15 Bednář, Divácký
Branky: Holý 9, Hedbávný 2, Světlík 2, Šimbera Br. 1, Kališ Zd. 1
20.5. 10.30 Muži A Házená Brno B 26 : 25 15 : 12 Rutrlová, Smějová
Branky: Světlík 6, Hedbávný 5, Inochovský 5, Malý 4/1, Oulehla 3, Šimbera Br. 2, Holý 1
26.5. 17.00 Muži A Tišnov 26 : 19 11 : 8 Lamr, Iša
Branky: Inochovský 7/1, Holý 6, Malý 5, Oulehla 3,Hedbávný 2, Světlík 1, Kališ Zd. 1
27.5. 10.30 Velké Meziříčí Muži A 28 : 28 16 : 12 Prudký Bubeníček
Branky: Holý 9, Hedbávný 6/3, Malý 4, Oulehla 3, Holý 3, Inochovský 2, Šimbera Br. 2, Kališ Zd. 1, Šimbera M. 1
3.6. 10.30 Fatra Napajedla Muži A 21 : 12 10 : 6 Novotný Nastoupil
Branky: Malý 6/2, Holý 3, Šimbera M. 2/1, Šimbera B. 1
10.6. 10.30 Muži A Nové Veselí 25 : 28 14 : 15 Lamr, Prudký
Branky: Oulehla 7/2, Inochovský 6/2, Kališ M. 4, Malý 4, Světlík 3, Holý 1

zpet.gif (1727 bytes)


 

Konečná tabulka 2000 / 2001

  Družstvo Z V R P Body
1. Telnice 22 17 2 3 36
2. Nové Veselí 22 17 1 4 35
3. Brno - Julánov 22 16 1 5 33
4. Velké Meziříčí 22 13 2 7 28
5. Házená Brno B 22 12 0 10 24
6. Prostějov 22 12 0 10 24
7. Brno - Maloměřice 22 11 0 11 22
8. Újezd u Brna 22 7 3 12 17
9. Nové Bránice 22 7 1 14 15
10. Hostěrádky - Rešov 22 6 2 14 14
11. Napajedla B 22 4 2 16 10
12 Tišnov 22 2 2 18 6

zpet.gif (1727 bytes)


 

Soupiska družstva

Jméno

Vstřelené branky

Poznámka

Oulehla Libor   B
Bártl Milan   B
Kozel Petr   B, nastupuje i za Muži B
Malý Petr 112/38  
Inochovský Karel 73/14  
Hedbávný Robert 58/3  
Oulehla Luboš 71/2  
Šimbera Marek 30/3  
Holý R 54/4 hrál jen jaro
Rýdlo Luděk 7 nastupuje i za Muži B
Šimbera Bronislav 17  
Kališ Zdeněk 13 nastupuje i za Muži B
Světlík Roman 27 nastupuje i za Muži B
Kališ Martin 10/1 nastupuje i za Muži B
Nešpůrek Daniel 1 nastupuje i za Muži B

zpet.gif (1727 bytes)