Nové Bránice "A"
Nové Bránice "B"
Vánoční turnaj
Zpět na současný ročník

Oddíl stolního tenisu ukončil již 15 soutěžní ročník 2000/2001. Družstvo mužů A hrající okresní přebor 2 třídy se umístilo na 8 místě v tabulce se ziskem 40 bodů,což je stejné umístění jako v loňském ročníku, ale získalo o bod méně.Družstvo mělo špatný začátek,když v první polovině jen 2 krát vyhrálo a 2 krát remizvalo.Po této polovině se tabulka rozdělila,když prvních 6 družstev hrálo o 1-6 místo a druhých 6 družstev o7-12 místo.Do této druhé poloviny se zařadilo i naše družstvo, které se poprvní polovině umístilo na 10 místě se ziskem 17 bodů.V této druhé části soutěže se hrálo dvoukolově každý s každým.Zde jsme z 10 zápasů 5 krát vyhráli,3 krát remizovali a 2 krát prohráli se ziskem 23 bodů. Do konečné tabulky se započitávaly všechny ziskané body v soutěži. Družstvo mužů B, které hrálo 6 ročník okresní soutěže, podalo doposud nejlepší výkon a tuto soutěž vyhrálo. V tomto ročníku byly v této soutěži 2 skupiny.Skupinu A vyhrál Tišnov D a skupinu B naše družstvo,které mezi sebou sehráli 2 kvalifikační utkání a obě jsme prohráli vysoko 3:15.Tímto si Tišnov zajistil postup do vyšší soutěže OP 3.Naši mají šanci na postup,ale musí počkat, jak dopadnou družstva z okresu ve vyšších soutěžích ,hlavně v krajských. Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvené výkony,přístup v mistrvských utkáních a trénincích,kde máme 80% účast.

Dne 23. prosince 2000 se konal Vánoční turnaj ve stolním tenise o putovní pohár. Zúčastnilo se celkem 13 hráčů.